724 00 36 58 nebo 777 27 45 27 obchod@dobrevinko.cz

DÁRKOVÉ BALENÍ

NOVINKY

Aktuální novinky 

Vlašský ryzlink

Suché – 1 l

Vlašský ryzlink je příjemné suché lehké víno s příjemnou kyselinkou a vůní připomínající citrus, tropické ovoce a náznakem lučního kvítí. Vhodné pro každodenní pití i různé příležitosti.

Cabernet Sauvignon & Merlot

Suché 0,75 l

Toto cuveé vzniklo spojením odrůd Cabernet Sauvignonu a Merlotu. Měkké třísloviny, příjemná kyselinka, nádherné aroma tmavě červeného ovoce a intenzivní vůně formují velmi harmonické víno. V chuti můžeme nalézt ostružiny, černý rybíz, s dřevitými tóny. Hodí se velmi dobře k červenému masu a variacím grilovaných jídel. Hrozny jsou pěstovány ve vinohradech v Makedonii.

Rulandské modré 

Estate Selection – Suché – 0,75 l

Růžové svěží víno s jemnou kyselinkou a velmi jemnými tříslovinami s vůní ostružin, malin a brusinek. Chutná po tmavém červeném ovoci s nádechem kdoule, třešní a hořké čokolády. Vhodné k pečenému masu, drůbeži i zvěřině.

Žlutý muškát

Estate Selection –polosladké – 0,75 l

Polosladký Žlutý muškát je oblíbenou volbou pro milovníky sladkých vín. Je to středně tělnaté víno, uznávané pro svoji intenzivní muškátovou vůni s tóny citronové trávy, lipového květu, citrusů, zralé broskve a hřebíčku. Chuť je příjemně ovocná. Oblíben také pro svoji příjemnou sladkou a osvěžující vůni. Podává se jako aperitiv, nebo ve spojení s asijskou kuchyní.

MALEK

Suché 0,75 l

Speciální edice vína připravené pro degustační centrum MALEK uprostřed vinic. Příjemná chuť a vůně cuvee Cabernet Sauvignonu a Merlotu. Jemné třísloviny a příjemná kysleinka dodává tomuto vínu příznak pohody.

Koper Mavazija

Suché – 0,75 l

Barva: Zlato-žlutá s něžnými světle zelenými odstíny
Vůně: čisté intenzivní aroma s nádechem tropického ovoce a mandlí, které se proplétá s něžnými notami květů akácie
Chuť: intenzivní ovocná chuť s hravými kyselinkami a příjemnou měkkostí tvoří mimořádně harmonické víno s typickou dochutí po hořkých mandlích

Ing. Ladislav Milfort

Mobil: 724 00 36 58

Ing. Ivo Hanusek

Mobil: 777 27 45 27

Napište nám