NOVINKY

Novinky
Novinky

Rulandské šedé

Suché oranžové víno

Víno se zajímavou oranžovou barvou, díky krátké maceraci hroznů se slupkami. Komplexní vůně připomínající červená jablka, suché kvítí a karamel. Zrálo v dubových sudech a bylo plněno bez filtrace. Toto víno obdrželo stříbrnou medajli na Berliner Wein Trophy 2019.
Alkohol : 13,00%
Ročník: 2017

Novinky

Cabernet Sauvignon & Merlot

Suché 0,75 l

Toto cuveé vzniklo spojením odrůd Cabernet Sauvignonu a Merlotu. Měkké třísloviny, příjemná kyselinka, nádherné aroma tmavě červeného ovoce a intenzivní vůně formují velmi harmonické víno. V chuti můžeme nalézt ostružiny, černý rybíz, s dřevitými tóny. Hodí se velmi dobře k červenému masu a variacím grilovaných jídel. Hrozny jsou pěstovány ve vinohradech v Makedonii.

Novinky

Vlašský ryzlink

Suché – 1 l

Vlašský ryzlink je příjemné suché lehké víno s příjemnou kyselinkou a vůní připomínající citrus, tropické ovoce a náznakem lučního kvítí. Vhodné pro každodenní pití i různé příležitosti.

Novinky

KOPER  Chardonnay

Suché – 0,75 l

Ruční sběr hroznů koncem srpna.
Potenciál zrání : 3 roky
Barva: Čistá, zlato žlutá s něžnými tóny světle zelené
Vůně: jablko, broskev, meloun, tropické ovoce
Chuť : bohatá s ovocnými notami melounu, jablka, tropického ovoce, něžné máslové noty,svěží, plné s příjemnou kyselinkou

Novinky

Žlutý muškát

Estate Selection –polosladké – 0,75 l

Polosladký Žlutý muškát je oblíbenou volbou pro milovníky sladkých vín. Je to středně tělnaté víno, uznávané pro svoji intenzivní muškátovou vůni s tóny citronové trávy, lipového květu, citrusů, zralé broskve a hřebíčku. Chuť je příjemně ovocná. Oblíben také pro svoji příjemnou sladkou a osvěžující vůni. Podává se jako aperitiv, nebo ve spojení s asijskou kuchyní.

Novinky

MALEK

Suché 0,75 l

Speciální edice vína připravené pro degustační centrum MALEK uprostřed vinic. Příjemná chuť a vůně cuvee Cabernet Sauvignonu a Merlotu. Jemné třísloviny a příjemná kysleinka dodává tomuto vínu příznak pohody.

Novinky

Koper Malvazija

Suché – 0,75 l

Barva: Zlato-žlutá s něžnými světle zelenými odstíny
Vůně: čisté intenzivní aroma s nádechem tropického ovoce a mandlí, které se proplétá s něžnými notami květů akácie
Chuť: intenzivní ovocná chuť s hravými kyselinkami a příjemnou měkkostí tvoří mimořádně harmonické víno s typickou dochutí po hořkých mandlích

Novinky

Rulandské modré 

Estate Selection – Suché – 0,75 l

Růžové svěží víno s jemnou kyselinkou a velmi jemnými tříslovinami s vůní ostružin, malin a brusinek. Chutná po tmavém červeném ovoci s nádechem kdoule, třešní a hořké čokolády. Vhodné k pečenému masu, drůbeži i zvěřině.

Ing. Ladislav Milfort

Mobil: 724 00 36 58

Ing. Ivo Hanusek

Mobil: 777 27 45 27

Napište nám